BENELLI TRK 702X NOVINKA!

189 990 

Porovnat
Kategorie:

Popis

BENELLI TRK 702 X K DODÁNÍ SRPEN

ZÁRUKA 4 ROKY

 

Barevné varianty: Anthracite Grey, Forest Green, Moon Grey, Dune Sea.

Výkonové varianty: 56 kW a 35 kW (skupina řid. oprávnění A2).

 

Přijímáme objednávky – rezervace – včasnou objednávkou si zajistíte dostupnost tohoto motocyklu na letošní sezónu a navíc prodlouženou záruku na 5 roků /(40.000 km) ode dne registrace v systému
Sleva na jakýkoliv originální doplněk s výjimkou kufrů – 20% z maloobchodní ceny; s možností objednání do konce roku 2024 – upřesníme později.
Akce na kufry – akci upřesníme

Motocykl určený pro dobrodružství, vyvinutý výzkumným a vývojovým centrem Benelli Style Centre v Pesaru, který rozšiřuje a doplňuje řadu TRK a vstupuje do střední třídy. Snadný, intuitivní motocykl, ideální pro dlouhé vzdálenosti, poháněný zcela novým dvouválcovým motorem Benelli o objemu 698 cm3, který vznikl právě z potřeby vytvořit mezistupeň mezi motory o objemu 500 cm3 a 800 cm3, s využitím zkušeností získaných při vývoji a průmyslové výrobě obou typů motorů, optimalizací již přijatých technických řešení s logikou zmenšení rozměrů a hmotnosti, čímž se výrazně zvýšil výkon.

Motor dosahuje výkonu 76,2 k (56 kW) při 8750 ot/min a točivého momentu 68,2 Nm při 6250 ot/min, což zaručuje rychlou a pohotovou odezvu motoru. Časování je řešeno dvojitým horním vačkovým hřídelem, 4 ventily na válec, řetězovým pohonem a klikovým hřídelem s klikovými čepy posunutými o 180°. Elektronické vstřikování paliva se dvěma 41mm škrticími klapkami. Převodová jednotka je naopak vybavena šestistupňovou rozpojitelnou převodovkou s boční spojkou, které asistuje spojka v olejové lázni s momentovou klapkou, která umožňuje výrazně snížit sílu působící na spojkovou páku při zachování plynulého a přesného řazení.

Rám je tradiční trubkový s ocelovým plechem, typický pro modely domu Leoncino, odvozený pro tuto příležitost od modelu 500 ccm, který je schopen zaručit ovladatelnost a stabilitu za všech podmínek a je ideální zejména pro dlouhé cesty. Odpružení vpředu tvoří upside-down vidlice s 50mm průměrem a zdvihem 140 mm a hliníkové kyvné rameno s centrálním monoblokem nastavitelným v předpětí pružiny a hydraulickou brzdou v odskoku, se zdvihem 50 mm (168 mm u kola). Pohodlí a funkčnost jsou hesly modelu TRK 702, který je standardně vybaven velkou kapotáží, jež poskytuje optimální ochranu jezdce i spolujezdce.

Vysoce výkonný brzdový systém zajišťuje přední dvojitý kotouč o průměru 320 mm se čtyřpístkovým třmenem a zadní kotouč o průměru 260 mm s jednopístkovým třmenem.

Velmi dobrá základní výbava v ceně motocyklu – zadní nosič, kvalitní hliníkové blastery, 5“ TFT interaktivní display, centrální stojan, prodloužená záruka 4 roky; další výbavu upřesníme později.

Kromě mimořádně atraktivní ceny budeme podporovat motocykl příplatkovou výbavou:

Tři různé sady kufrů /ještě upřesníme/

Vyhřívané sedlo

Vyhřívané gripy

Vestavná kamera komunikující s motocyklem

Možno objednat snížené sedlo

Padací rám, několik velikostí předního plexi štítu

Další informace

Obsah ccm

698

Rok výroby

2023

Výkon

56 KW

Odpočet DPH

Ano

Ochrana osobních údajů
Nastavení sledování Cookies