BENELLI TRK 702X NOVINKA!

189 990 

Porovnat
Kategorie:

Popis

BENELLI TRK 702 X K DODÁNÍ SRPEN

ZÁRUKA 4 ROKY

 

Barevné varianty: Anthracite Grey, Forest Green, Moon Grey, Dune Sea.

Výkonové varianty: 56 kW a 35 kW (skupina řid. oprávnění A2).

 

Přijímáme objednávky – rezervace – včasnou objednávkou si zajistíte dostupnost tohoto motocyklu na letošní sezónu a navíc prodlouženou záruku na 5 roků /(40.000 km) ode dne registrace v systému
Sleva na jakýkoliv originální doplněk s výjimkou kufrů – 20% z maloobchodní ceny; s možností objednání do konce roku 2024 – upřesníme později.
Akce na kufry – akci upřesníme

Motocykl určený pro dobrodružství, vyvinutý výzkumným a vývojovým centrem Benelli Style Centre v Pesaru, který rozšiřuje a doplňuje řadu TRK a vstupuje do střední třídy. Snadný, intuitivní motocykl, ideální pro dlouhé vzdálenosti, poháněný zcela novým dvouválcovým motorem Benelli o objemu 698 cm3, který vznikl právě z potřeby vytvořit mezistupeň mezi motory o objemu 500 cm3 a 800 cm3, s využitím zkušeností získaných při vývoji a průmyslové výrobě obou typů motorů, optimalizací již přijatých technických řešení s logikou zmenšení rozměrů a hmotnosti, čímž se výrazně zvýšil výkon.

Motor dosahuje výkonu 76,2 k (56 kW) při 8750 ot/min a točivého momentu 68,2 Nm při 6250 ot/min, což zaručuje rychlou a pohotovou odezvu motoru. Časování je řešeno dvojitým horním vačkovým hřídelem, 4 ventily na válec, řetězovým pohonem a klikovým hřídelem s klikovými čepy posunutými o 180°. Elektronické vstřikování paliva se dvěma 41mm škrticími klapkami. Převodová jednotka je naopak vybavena šestistupňovou rozpojitelnou převodovkou s boční spojkou, které asistuje spojka v olejové lázni s momentovou klapkou, která umožňuje výrazně snížit sílu působící na spojkovou páku při zachování plynulého a přesného řazení.

Rám je tradiční trubkový s ocelovým plechem, typický pro modely domu Leoncino, odvozený pro tuto příležitost od modelu 500 ccm, který je schopen zaručit ovladatelnost a stabilitu za všech podmínek a je ideální zejména pro dlouhé cesty. Odpružení vpředu tvoří upside-down vidlice s 50mm průměrem a zdvihem 140 mm a hliníkové kyvné rameno s centrálním monoblokem nastavitelným v předpětí pružiny a hydraulickou brzdou v odskoku, se zdvihem 50 mm (168 mm u kola). Pohodlí a funkčnost jsou hesly modelu TRK 702, který je standardně vybaven velkou kapotáží, jež poskytuje optimální ochranu jezdce i spolujezdce.

Vysoce výkonný brzdový systém zajišťuje přední dvojitý kotouč o průměru 320 mm se čtyřpístkovým třmenem a zadní kotouč o průměru 260 mm s jednopístkovým třmenem.

Velmi dobrá základní výbava v ceně motocyklu – zadní nosič, kvalitní hliníkové blastery, 5“ TFT interaktivní display, centrální stojan, prodloužená záruka 4 roky; další výbavu upřesníme později.

Kromě mimořádně atraktivní ceny budeme podporovat motocykl příplatkovou výbavou:

Tři různé sady kufrů /ještě upřesníme/

Vyhřívané sedlo

Vyhřívané gripy

Vestavná kamera komunikující s motocyklem

Možno objednat snížené sedlo

Padací rám, několik velikostí předního plexi štítu

Další informace

Obsah ccm

698

Rok výroby

2023

Výkon

56 KW

Odpočet DPH

Ano

Ochrana osobních údajů